11 Listopada - radosne świętowanie w Muzeum Ziemi Wieluńskiej
Prawdziwe oblężenie przeżywało Muzeum Ziemi Wieluńskiej w dniu 11 listopada 2018 roku. Dokładnie w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości można było bezpłatnie zwiedzić z przewodnikiem wystawę "Polskie drogi do niepodległości", zapoznać się z historią polskich zrywów narodowych i posłuchać o tym, jak Polska przetrwała w rodzinach i dworach, które były ostoją ducha narodowego .

Na nudę nie narzekali także najmłodsi zwiedzający. Mogli obejrzeć filmik o polskich symbolach narodowych, własnoręcznie wykonać flagę i pomalować buzię na biało-czerwono.