Spotkanie Bożonarodzeniowe
W dniu 13 grudnia 2017 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe, w którym uczestniczyli: Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, Sekretarz Miasta Magdalena Majkowska, Kierownik Biura Burmistrza Joanna Skotnicka-Fiuk oraz radni miejscy i radni seniorzy.

Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali prelekcji o tradycjach bożonarodzeniowych, wykonali ozdobę z opłatka oraz przyozdobili muzealną choinkę.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9