Europejskie Dni Dziedzictwa - Spotkanie
W sobotę, 9 września 2017, w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyło się spotkanie ze Zbigniewem Stępniem z Wielunia, który odbył pieszą podróż dookoła Polski.

W relacji z podróży opowiadał m.in. o spotkaniach z ciekawymi ludźmi, najpiękniejszych zakątkach Polski, niebezpiecznych przygodach i niespodziankach na trasie. Zbigniew Stępień wyruszył w swą podróż 27 marca, a powrócił do Wielunia 22 lipca. Łącznie przebył ponad 3,5 tys. km, które pokonał podczas 1245 godzin marszu.

01 02 03 04 05 virtuemart lightbox galleryby VisualLightBox.com v5.9