Informacje podstawowe
Aktualności
 W ramach ogólnopolskiej akcji Weekend Seniora z Kulturą zapraszamy wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do bezpłatnego zwiedzania Muzeum Ziemi Wieluńskiej oraz Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie w dniach 23 i 24 września 2017 (sobota i niedziela).
O godz. 12.00 w muzeum w Wieluniu przewidziana jest projekcja filmu „Wieluń w latach 80-tych”.  W piątek 15 września b.r. w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbył się wykład Marka Gogoli "Wieluńskie Bataliony Obrony Narodowej".

Zobacz więcej... 
 • III Muzealny Rajd Rowerowy
     po Wyżynie Wieluńskiej
 • Spotkanie
     ze Zbigniewem Stępniem •   W poniedziałek, 4 września 2017 roku w Klubie 15. Brygady Wsparcia Dowodzenia w Sieradzu otwarto wystawę fotograficzną "Wieluń Miastem Pokoju i Pojednania" przygotowaną przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Wystawa trafiła do Sieradza dzięki zaangażowaniu Przemysława Serwety Komendanta Hufca ZHP Sieradz.

  Zobacz więcej...
  :: Samorządowa Instytucja Kultury finansowana przez Gminę Wieluń ::

  Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
  Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe, z których możemy korzystać.
  Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.