Informacje podstawowe


Zobacz więcej...
 
Aktualności

  Gmina Wieluń ogłasza konkurs na projekt graficzny logo z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i opracowanie projektu graficznego logo, które będzie miało zastosowanie do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych...

Zobacz więcej...

  Zobacz więcej...  7 stycznia 2018 roku w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbył się koncert noworoczny "Piosenki z dawnych lat".

Z repertuarem znanym m.in. z filmów i musicali wystąpiła Joanna Aleksandrowicz, aktorka i wokalistka, której towarzyszyli...

Zobacz więcej...  W dniu 13 grudnia 2017 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe, w którym uczestniczyli: Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, (...)

Zobacz więcej...  W piątek, 1 grudnia 2017 r., w Muzeum Ziemi Wieluńskiej odbyła się konferencja naukowa "Wieluń w czasach Jagiellonów". Podczas spotkania można było wysłuchać ciekawych prelekcji.

Zobacz więcej...
:: Samorządowa Instytucja Kultury finansowana przez Gminę Wieluń ::

Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe, z których możemy korzystać.
Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.