informacje

Informacje bieżące

  Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie we współpracy z Filharmonią Częstochowską od wielu lat organizuje pedagogiczny cykl audycji muzycznych. Odbywają się one w sali kominkowej dworku w Ożarowie cyklicznie raz w miesiącu, od października do maja w godzinach porannych. Przeznaczone są dla najmłodszych melomanów, przedszkolaków i dzieci szkół podstawowych. Są doskonałą formą edukacji mającą na celu budzenie wrażliwości muzycznej i otwarcie na muzykę poważną. Dzieci zapoznają się z instrumentami, ich budową, dźwiękami i terminami muzycznymi.
 • 20 marca 2020 roku
  odbędzie się audycja muzyczna pt.
  "W sadzie i w lesie dźwięki znajdziecie" dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych w godzinach: 9.00 - 9.50, 10.00 - 10.50; 11.00 - 11.50.

  Audycja z udziałem instrumentów dętych drewnianych, które tworzą aurę świata przyrody.
  Po audycjach grupy słuchaczy zapraszamy na obrzęd
  pt. Żegnaj zimo. Dla każdej z grup przygotowane zostaną w Muzeum udekorowane kukły Marzanny oraz gaiki.
  Słuchacze audycji zapoznani zostaną ze zwyczajami pożegnania zimy i powitania wiosny.
  Zainteresowanych do wzięcia udziału w audycjach prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. (43) 841-17-24

  Serdecznie zapraszamy. •   Koncert kameralny kwartetu smyczkowego "Al Pari" odbył się w sali kominkowej Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie Oddział Muzeum Ziemi Wieluńskiej,
  w dniu 23 lutego 2020 roku, o godzinie 17.00.

  Zobacz więcej...    Trzy audycje muzyczne pt. Klasyka dla smyka dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych odbyły się w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie 19 lutego 2020 roku.

  Zobacz więcej...  Koncert kameralny pt. Karnawału czar odbył się w sali kominkowej Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie Oddział Muzeum Ziemi Wieluńskiej, w dniu 26 stycznia 2020 roku.

  Zobacz więcej...
  Zobacz więcej...  Dwór i wiatrak
  do góry

  Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
  Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać.
  Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.